Zwaluw Acryl Exterieur+ is een hoogwaardige ééncomponent acrylaatkit op dispersiebasis die direct na het aanbrengen regenvast is. Het product is vrijwel reukloos en niet corrosief t.o.v. metalen. Na doorharding vormt het product een watervast plastisch-elastisch rubber. Vorstbestendig tijdens transport tot -15°C. Voldoet aan de SNJF norm. Zwaluw Acryl Exterior+ is een hoogwaardige acrylaatkit die na het aanbrengen snel regenbestendig is. Na het aanbrengen vormt het product een plasto-elastisch rubber door verdamping van het water uit de kit.
| Dichtheid | 1,55 g/ml |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | 11001181-1001 |
| Druksterkte (N/mm2) | 0,25 Mpa (N/mm2) |
| Houdbaarheid | In ongeopende, originele verpakking bij temperaturen tussen de +5°C en +25°C minimaal 12 maanden. |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Inhoud | 310 |
| Kleur | Wit |
| Kleur [ETIM] | Wit |
| Merk | Zwaluw |
| Opslagtemperatuur (°C) | 5 - 25 °C |
| Rek bij breuk | 320% (volgens DIN 53504) |
| Temperatuurbestendigheid | -20 / +75 °C |
| Toepassing | Voor het afdichten van aansluitvoegen in de bouw tussen houten en metalen kozijnen en beton en metselwerk zowel binnen als buiten en voegen tussen gasbeton platen met een max. vervorming van ±12,5%. Doordat de kit na applicatie meteen regenvast is zijn er geen beperkingen ten aanzien van applicatie onder uiteenlopende weersomstandigheden. Voor meer informatie zie technische documentatie, blad no. 3.06. |
| Uitgebreide toelichting 1 | Zwaluw Acryl Exterieur+ is een hoogwaardige ééncomponent acrylaatkit op dispersiebasis die direct na het aanbrengen regenvast is. Het product is vrijwel reukloos en niet corrosief t.o.v. metalen. Na doorharding vormt het product een watervast plastisch-elastisch rubber. Vorstbestendig tijdens transport tot -15°C. Voldoet aan de SNJF norm. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Zwaluw Acryl Exterior+ is een hoogwaardige acrylaatkit die na het aanbrengen snel regenbestendig is. Na het aanbrengen vormt het product een plasto-elastisch rubber door verdamping van het water uit de kit. |
| Verbruik | afhankelijk van voegmaat |
| Verpakking | Patroon |
| Verwerkingstemperatuur | +5 / +40 °C |
| Vorstbestendigheid | Tot -15°C tijdens transport |