De Verbeterde Holle is een variabel verwerkbare en uiterst breed toepasbare keramische dakpan. Kenmerkend voor deze pan is de licht gebogen goot die harmonisch overgaat in een mooi golvende wel. Dankzij de dubbele ophangnokken ligt de Koramic VHV zeer stabiel op de panlatten. Beschikbaar in diverse kleuren
| Aantal per m² | 14,9-15,9 |
| Aantal per vierkante meter | 14,9-15,9 |
| Alternatieve artikelcode | 11725400 |
| Breedte (mm) | 261 |
| DUBOkeur | Ja |
| Dekkende breedte | 218 |
| Dekkende breedte (mm) | 218 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Garantie | 10 jaar garantie |
| Gewicht | 2,545 |
| Gewicht (kg) | 1123,2 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Herfstkleur |
| Kleurcategorie | Genuanceerd |
| Kleurcode [GPC] | 898 |
| Kleurgroep | Bruintinten |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 371 |
| Materiaal | Keramiek |
| Max. aantal per m² | 15,9 |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 14,9 |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 288 mm |
| Nabewerking | Engobe |
| Panmodel | VHV |
| Pantype | hol |
| Rekeneenheid aantal | 1000 |
| Uitgebreide toelichting 1 | De Verbeterde Holle is een variabel verwerkbare en uiterst breed toepasbare keramische dakpan. Kenmerkend voor deze pan is de licht gebogen goot die harmonisch overgaat in een mooi golvende wel. Dankzij de dubbele ophangnokken ligt de Koramic VHV zeer stabiel op de panlatten. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Beschikbaar in diverse kleuren |
| Verbruik | 15-16,1 st/m² |
| Vorm | Geprofileerd / hol |