Ventub dakdoorvoer. De Ventub dakdoorvoeren van Ubbink zijn geschikt voor mechanische en natuurlijke luchtafvoer in onbenoemde ruimtes, zoals de berging. Ook kan je de Ventub gebruiken voor de afvoer van een wasdroger. De Ventub is gemaakt van kunststof en is daarom licht van gewicht en ongevoelig voor beschadigingen en breuk. Als jouw systeem een hogere weerstand aan kan, dan kan je de Ventub toepassen.
| Aansluiting | Rond |
| Afmeting | L= 780 mm |
| Breedte (mm) | 173 |
| Brutogewicht (kg) | 0,67 |
| Commerciële omschrijving | Ventub dakdoorvoer. De Ventub dakdoorvoeren van Ubbink zijn geschikt voor mechanische en natuurlijke luchtafvoer in onbenoemde ruimtes, zoals de berging. Ook kan je de Ventub gebruiken voor de afvoer van een wasdroger. De Ventub is gemaakt van kunststof en is daarom licht van gewicht en ongevoelig voor beschadigingen en breuk. Als jouw systeem een hogere weerstand aan kan, dan kan je de Ventub toepassen. |
| Diameter (mm) | 110 |
| Diameter ventilatie | 110 mm |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 18-11-2015 |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht eenheid | st |
| Grondstof materiaal | 25-49% gerecycled |
| Hoogte (mm) | 785 |
| Intrastatcode | 39259080 |
| Kleur | Zwart |
| Kortingsgroep | VB |
| Lengte (mm) | 780 |
| Levering | Direct leverbaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. lengte | 785 mm |
| Merk | Ubbink |
| Nettogewicht (kg) | 0,67 |
| Percentage recyclebaar | 100% |
| Toebehoren | Exclusief schaal |
| Toepassing 2 | Ventilatie |
| Type uitmonding | Kap |
| Uitgebreide toelichting 2 | Lengte bovendaks: 315 mm | Lengte onder de schaal: 470 mm |
| Uitgebreide toelichting 3 | De Ventub is een dakdoorvoer voor mechanische en natuurlijke (onbenoemde ruimtes, zoals berging) luchtafvoer. |
| Verpakking | Gerecyclede en/of biobased content 75-99% |
| Vervanger van IBC | 0002210121 |