De Rolux 5G rookgasafvoer is geschikt voor alle condenserende verwarmingstoestellen en te plaatsen op een hellend of plat dak. De Rolux 5G presteert beter dan welke doorvoer ook, als het gaat om het voorkomen van recirculatie van rookgassen en voldoet ruimschoots aan de strenge eisen. Daarmee reduceer je de kans op storingen en vervuiling van de ketel. Voor het veilig bevestigen van de Rolux 5G aan het dakbeschot wordt bij de Rolux 5G standaard een Dakbeschotbeugel meegeleverd.
| Aansluiting | Concentrisch |
| Afmeting | L= 1570 mm |
| Breedte (mm) | 165 |
| Brutogewicht (kg) | 3,07 |
| Commerciële omschrijving | De Rolux 5G rookgasafvoer is geschikt voor alle condenserende verwarmingstoestellen en te plaatsen op een hellend of plat dak. De Rolux 5G presteert beter dan welke doorvoer ook, als het gaat om het voorkomen van recirculatie van rookgassen en voldoet ruimschoots aan de strenge eisen. Daarmee reduceer je de kans op storingen en vervuiling van de ketel. Voor het veilig bevestigen van de Rolux 5G aan het dakbeschot wordt bij de Rolux 5G standaard een Dakbeschotbeugel meegeleverd. |
| Condensklasse | Condensbestendig |
| Diameter (mm) | 100 |
| Diameter rookgastoevoer | 60 mm |
| Drukklasse | H1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 165 |
| Intrastatcode | 39259080 |
| Kleur | Zwart |
| Kortingsgroep | RA |
| Lengte (mm) | 1557 |
| Levering | Direct leverbaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal luchttoevoer | Kunststof |
| Materiaal rookgastoevoer | PP |
| Max. lengte | 1450 mm |
| Merk | Rolux |
| Nettogewicht (kg) | 2,32 |
| Temperatuurklasse | T120 |
| Toebehoren | Exclusief schaal |
| Toepassing 2 | Rookgasafvoer |
| Type uitmonding | IJspegelvrije kap |
| Uitgebreide toelichting 2 | Lengte bovendaks: 500 mm | Lengte onder de schaal: 700 mm |
| Uitgebreide toelichting 3 | Combineer design met een topprestatie met de Rolux 5G van Ubbink! De Rolux 5G is nu ook verkrijgbaar met een concentrische 60/100 aansluiting. De Rolux 5G combineert uitstekende prestaties met een elegant ontwerp, is geschikt voor alle condenserende toestellen type C en voldoet aan de geldende nationale en internationale normen. De Rolux 5G is leverbaar in alle gangbare systeemoplossingen en kan geplaatst worden op een hellend of plat dak. Voor het veilig bevestigen van de Rolux 5G aan het dakbeschot wordt bij de Rolux 5G standaard een Dakbeschotbeugel meegeleverd. |