Lengte bovendaks: 470 mm , Lengte onder de schaal: 700 mm Rolux 4G VR dakdoorvoer voor toepassing op platte, hellende en vlak-hellende daken
| Aansluiting | Parallel |
| Afmeting | L= 1150 mm |
| Condensklasse | Niet condensbestendig |
| Diameter (mm) | 125 |
| Diameter rookgastoevoer | 80 mm |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 18-11-2015 |
| Drukklasse | P1 |
| Intrastatcode | 39259080 |
| Kleur | Zwart |
| Kortingsgroep | RA |
| Lengte (mm) | 1150 |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal luchttoevoer | Kunststof |
| Materiaal rookgastoevoer | ALU |
| Max. lengte | 1150 mm |
| Merk | Rolux |
| Temperatuurklasse | T200 |
| Toebehoren | Exclusief schaal |
| Toepassing | De dakdoorvoeren zijn geschikt om toegepast te worden in combinatie met gesloten gasgestookte toestellen met ingebouwde ventilator. Op het product is de merking voor het toepassingsgebied aangegeven conform KOMO. |
| Toepassing 2 | Rookgasafvoer |
| Type uitmonding | IJspegelvrije kap |
| Uitgebreide toelichting 2 | Lengte bovendaks: 470 mm | Lengte onder de schaal: 700 mm |
| Uitgebreide toelichting 3 | Rolux 4G VR dakdoorvoer voor toepassing op platte, hellende en vlak-hellende daken |