Het onderpanprofiel is uitsluitend voor toepassing op een gootplank. Het onderpanprofiel beschermt het dakbeschot of de dakplaat tegen opspattend water uit de dakgoot. Het onderpanprofiel zorgt voor een strakke aansluiting tussen dakpannen en dakgoot.
| Afmeting | L= 1500 mm |
| Breedte (mm) | 104,5 |
| Brutogewicht (kg) | 0,75 |
| Commerciële omschrijving | Het onderpanprofiel is uitsluitend voor toepassing op een gootplank. Het onderpanprofiel beschermt het dakbeschot of de dakplaat tegen opspattend water uit de dakgoot. Het onderpanprofiel zorgt voor een strakke aansluiting tussen dakpannen en dakgoot. |
| Dekkende lengte | 150 cm |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 18-11-2015 |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht eenheid | st |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte (mm) | 136 |
| Intrastatcode | 39259080 |
| Kleur | Zwart |
| Kortingsgroep | BH |
| Lengte (mm) | 1500 |
| Levering | Direct leverbaar |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. lengte | 1500 mm |
| Merk | Ubbink |
| Nettogewicht (kg) | 0,75 |
| Percentage recyclebaar | 100% |
| Toepassing 2 | Dakvoetconstructie |
| Uitgebreide toelichting 1 | bevestiging op de onderste (staande) panlat. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Diepte: 85 mm |
| Uitgebreide toelichting 3 | Het onderpanprofiel is een vogelschroot, extra panlat en onderpanprofiel in één. Het is uitsluitend voor toepassing op een gootplank.Het onderpanprofiel beschermt het dakbeschot of de dakplaat tegen opspattend water uit de dakgoot. Het onderpanprofiel zorgt voor een strakke aansluiting tussen dakpannen en dakgoot. |
| Verpakking | Gerecyclede en/of biobased content 75-99% |