De Tuile du Nord 44, medio 1880 ontwikkeld in Frankrijk, is een goedsluitende vlakke dakpan. Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen hebben een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling.
| Aantal per m² | 20,7-20,7 |
| Aantal per vierkante meter | 20,7 - 20,7 |
| Alternatieve artikelcode | 11731500ST |
| Breedte (mm) | 221 |
| Code productiemethode | PR |
| Commerciële omschrijving | De Tuile du Nord 44, medio 1880 ontwikkeld in Frankrijk, is een goedsluitende vlakke dakpan. Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen hebben een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling. |
| Dekkende breedte | 195 - 195 |
| Dekkende breedte | 195 |
| Dekkende breedte (mm) | 195 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 1,99 |
| Gewicht (kg) | 859,68 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Blauw |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 706 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 304 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Max. aantal per m² | 20,7 |
| Maximale latafstand | 248 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 20,7 |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 248 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 248 - 248 |
| Panmodel | TdN 44 |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Enkel gegolfd |
| Retourname door leverancier eindelevensduur | Nee |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitgebreide toelichting 1 | Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Door deze combinatie ontstaat een elegant verticaal lijnenspel op het dak. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen geven dan ook een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling. |
| Uitvoering | Dakpan |
| Verbruik | 20,8 st/m² |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Pan met zachte golving |