Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Door deze combinatie ontstaat een elegant verticaal lijnenspel op het dak. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen geven dan ook een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling.
| Aantal per m² | 17 |
| Alternatieve artikelcode | 12840895ST |
| Benor-label | Ja |
| Breedte (mm) | 221 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 195 |
| Dekkende breedte (mm) | 195 mm |
| Fabriek | Pottelberg |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 3,257 |
| Gewicht (kg) | 358,27 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| KOMO-keur | Ja |
| Kleur | Antraciet |
| Kleurcode [GPC] | 736 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | BE |
| Lengte (mm) | 322 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 300 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 300 mm |
| Nabewerking | Geen |
| Normering / Certificering 1 | ISO 9001 | ISO 50001 | ISO 14001 |
| Panlatafstand | 300 - 300 |
| Panmodel | TdN 44 |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Door deze combinatie ontstaat een elegant verticaal lijnenspel op het dak. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen geven dan ook een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling. |
| Uitvoering | Hele chaperonpan |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Pan met zachte golving |