| Aansluiting | 6-kant 6 mm |
| Commerciële omschrijving | De garde model K is bestemd voor het mengen van kleine hoeveelheden lijmachtige materialen. |
| Draairichting | Rechtsdraaiend |
| Gewicht (kg) | 0,2 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 84748090 |
| Kleur | Zilver |
| Kleurechtheid | 80 CRI |
| Kwaliteitskeurmerk | CE |
| Lengte (mm) | 400 |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Mengcapaciteit | 1-5 kg |
| Merk | Swinko |
| Model | K |
| Toepassing | Boor/ schroefmachine 500W |
| Toepassing 2 | 2 componenten materiaal / epoxy Afdichtmateriaal Egaline Lijm Plamuurmassa Tegellijm |
| Uitvoering | Zonder beschermring |