De Standard is een klassieke Muldenpan, die wordt gekenmerkt door twee markante goten, gescheiden door een smal opstaand randje. Deze goten geven dakvlakken een kort golvend uiterlijk.
| Aantal per m² | 28 |
| Aantal per vierkante meter | 28 |
| Alternatieve artikelcode | 14280511 |
| Breedte (mm) | 138 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 107 |
| Dekkende breedte (mm) | 107 mm |
| Fabriek | Lantenne Vertiere |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 1,9 |
| Gewicht (kg) | 420 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Antraciet-leikleur |
| Kleurcategorie | Mat |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | FR |
| Lengte (mm) | 420 |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 336 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 336 mm |
| Nabewerking | Engobe |
| Oppervlak | Glad |
| Panlatafstand | 336 - 336 |
| Panmodel | Standard |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Geprofileerd / hol |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitgebreide toelichting 1 | De Standard is een klassieke Muldenpan, die wordt gekenmerkt door twee markante goten, gescheiden door een smal opstaand randje. Deze goten geven dakvlakken een kort golvend uiterlijk. |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Geribde pan (MLD) |