Sterk stofgereduceerde, flexibele, universele poederlijm
| Begaanbaar | na ca. 12 uur |
| Brutogewicht (kg) | 4,027 |
| Commerciële omschrijving | Sterk stofgereduceerde, flexibele, universele poederlijm |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | 114081801 |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gevarenklasse | ZP1 - cementaire producten, chromaatarm |
| Gewicht (kg) | 4,027 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | zak: 1 jaar, PE-zak: 2 jaar |
| Kleur [ETIM] | Grijs |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 4 |
| Opentijd | ca. 30 minuten |
| Pottijd | ca. 3 uur |
| Temperatuurbestendigheid | -20 °C tot +80 °C |
| Toepassingsgebied | keramische bekledingen; porcellanato grèstegels; porcellanato; gres- en porcellanato-mozaïek; aardewerk; niet vervormingsgevoelige natuursteen, kunststeen en betontegels; niet verkleuringsgevoelige natuursteen, kunststeen en betontegels; bouw- en isolatieplaten |
| UFI-code | N5M1-R0WE-Q003-4DTV |
| Uitgebreide toelichting 1 | Hydraulisch verhardende, hoog flexibele, zeer verbruiks- en verwerkingsgeoptimaliseerde, stofarme poederlijm met lichtgewicht vulstoffen. SCHÖNOX Q6 voldoet aan de eisen van de „Richtlijn voor flexmortels" van de Duitse bouwchemie. I.v.m. de meest duurzame grondstoffen en innovatieve productiemethodes ontstaat er bij het aanmaken van SCHÖNOX Q6 met water ca. 90% minder stof. SCHÖNOX Q6 is universeel geschikt voor de dun-, middel- en dikbedmethode op wanden en vloeren, tevens geschikt als vloeibedlijm op vloeren. |
| Uitvoering | Poeder |
| Velvorming | na ca. 30 min |
| Verbruik | ca. 2,4 kg/m² bij 8 mm vertanding |
| Verpakking | Zak |
| Vervanger van IBC | 0000070456 |
| Verwerkingstemperatuur | niet onder +5 °C |
| Voegbaar | na ca. 12 uur |
| Vorstgedrag | Vorstbestendig |