Snel afbindende flexlijm
| Alternatieve artikelcode | 102000 00031041 |
| Begaanbaar | na ca. 3 uur |
| Brutogewicht (kg) | 25,099 |
| Commerciële omschrijving | Snel afbindende flexlijm |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | 112092113 |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gevarenklasse | ZP1 - cementaire producten, chromaatarm |
| Gewicht (kg) | 25,099 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | zak: 6 maanden, PE-zak: 18 maanden |
| Intrastatcode | 38245090 |
| Kleur [ETIM] | Grijs |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Opentijd | ca. 15 minuten |
| Pottijd | ca. 45 min |
| Temperatuurbestendigheid | -20 °C tot +80 °C |
| Toepassingsgebied | keramische bekledingen; porcellanato grèstegels; porcellanato; grofkeramiek; niet vervormingsgevoelige natuursteen, kunststeen en betontegels; niet verkleuringsgevoelige natuursteen, kunststeen en betontegels; bouw- en isolatieplaten |
| UFI-code | 9CX1-001P-5000-V15J |
| Uitgebreide toelichting 1 | voor werk onder tijddruk. Voor het verlijmen volgens de dunbedmethode van porcellanato-grès, keramische tegels, steenstrips e.d. ook op vloerverwarming. Voor het verlijmen van isolatie- en bouwplaten. Voor binnen en buiten. |
| Uitvoering | Poeder |
| Velvorming | na ca. 15 min |
| Verbruik | ca. 2,6 kg/m² bij 8 mm vertanding |
| Verpakking | Zak |
| Verwerkingstemperatuur | niet onder +5 °C |
| Voegbaar | na ca. 3 uur |
| Vorstgedrag | Vorstbestendig |