Vloertegel in de kleur light beige in het formaat 20 × 20 cm met artikelnummer 266 V 020020 Facetrand: nee, Gespikkeld: nee, Mixvloer: nee, Modulair: ja, Scherfsamenstelling: porcellanato ongekleurd Facetrand: nee, Gespikkeld: nee, Mixvloer: nee, Modulair: ja, Scherfsamenstelling: porcellanato ongekleurd
| Afmeting | 20x20 cm |
| Afwerking | ongeglazuurd |
| Alternatieve artikelcode | 266 V 0200201 |
| Breedte (mm) | 196 |
| Breedte nom. (mm) | 200 |
| C2C (Cradle to cradle) certificaat | Silver |
| DUBO Certificaat | 722.82.14.01.065 |
| DUBO toepassing | Vloertegelwerk (binnen) |
| DUBOkeur | Ja |
| Gewicht (kg) | 23 |
| Gewicht eenheid | m2 |
| Hoogte (mm) | 10 |
| Intrastatcode | 69072100 |
| Kleur | Light beige |
| Kleurcode | 266 |
| Lengte (mm) | 196 |
| Lengte nom. (mm) | 200 |
| Levering | Op aanvraag leverbaar |
| Loopveiligheid | R10 |
| Materiaal | Keramiek |
| Merk | Mosa |
| Oppervlak | mat dessin |
| Toepassing | vloertegel |
| UPEC | U4 P4+ E3 C2 |
| Uitgebreide toelichting 1 | Vloertegel in de kleur light beige in het formaat 20 × 20 cm met artikelnummer 266 V 020020 |
| Uitgebreide toelichting 2 | Facetrand: nee|Gespikkeld: nee|Mixvloer: nee|Modulair: ja|Scherfsamenstelling: porcellanato ongekleurd |
| Uitgebreide toelichting 3 | Facetrand: nee|Gespikkeld: nee|Mixvloer: nee|Modulair: ja|Scherfsamenstelling: porcellanato ongekleurd |
| Vlakheid | max. +/- 0,6 mm |
| Voegbreedte | 4 mm |