vloertegel in de kleur clay grey in het formaat 60 × 60 cm met artikelnummer 5104V6060 Facetrand: nee, Gespikkeld: nee, Mixvloer: nee, Modulair: ja, Scherfsamenstelling: porcellanato ongekleurd Facetrand: nee, Gespikkeld: nee, Mixvloer: nee, Modulair: ja, Scherfsamenstelling: porcellanato ongekleurd
| Afmeting | 60 x 60 cm |
| Afwerking | ongeglazuurd |
| Alternatieve artikelcode | 5104 V 0600601 |
| Breedte (mm) | 597 |
| Breedte nom. (mm) | 600 |
| C2C (Cradle to cradle) certificaat | Gold |
| Gewicht (kg) | 27,8012 |
| Gewicht eenheid | m2 |
| Hoogte (mm) | 12 |
| Intrastatcode | 69072100 |
| Kleur | Clay grey |
| Kleurcode | 5104 |
| Lengte (mm) | 597 |
| Lengte nom. (mm) | 600 |
| Loopveiligheid | R10 |
| Materiaal | Keramiek |
| Merk | Mosa |
| Modulaire bouwwijze | Ja |
| Oppervlak | mat dessin |
| Toepassing | vloertegel |
| UPEC | U4 P4+ E3 C2 |
| Uitgebreide toelichting 1 | vloertegel in de kleur clay grey in het formaat 60 × 60 cm met artikelnummer 5104V6060 |
| Uitgebreide toelichting 2 | Facetrand: nee|Gespikkeld: nee|Mixvloer: nee|Modulair: ja|Scherfsamenstelling: porcellanato ongekleurd |
| Uitgebreide toelichting 3 | Facetrand: nee|Gespikkeld: nee|Mixvloer: nee|Modulair: ja|Scherfsamenstelling: porcellanato ongekleurd |
| Voegbreedte | 3 mm |