| Aantal aders | 2 |
| Accucapaciteit | Li-ion 8800 mAh |
| Aderdoorsnede | 1 |
| Afmeting | 270x135x290 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Beschermingsklasse | II (op 230V) & III (op 12V) |
| Elektrische veiligheidsklasse | II (op 230V) & III (op 12V) |
| Gewicht (kg) | 2,1 |
| Gewicht eenheid | st |
| Inbegrepen | 5 meter laadsnoer|230 V Adapter |
| Intrastatcode | 94054099 |
| Kabellengte | 5 |
| Kantelbaar | Nee |
| Kleur | Zwart / Geel |
| Kleurechtheid | 80 CRI |
| Kleurtemperatuur | 6500 |
| Kwaliteitskeurmerk | CE |
| Levensduur | 30.000 uur |
| Lichtbron type | COB LED |
| Lichtstroom (lm) | 5200 Lumen |
| Materiaal | Metaal / Kunststof |
| Merk | Vetec |
| Monteer-/demonteerbaar | Ja |
| Schakelaar | 3 standen (aan/uit met dimfunctie) |
| Slagvastheid | IK 07 |
| Stralingshoek | 120 |
| Temperatuurbereik | - 10° tot + 40° C |
| Vermogen | 45 |
| Vermogen (Watt) | 45 |
| Verstelbaar | Ja |