De Eurolux LED Raptor bouwlamp serie zijn compacte bouwlampen met een dubbele werking, ze werken standaard op 230V maar ook met een accupack (14,4V / 18V of 20V) van uw favoriete merk voor accugereedschap. De bouwlampen zijn onderverdeeld in 2 combi systemen BMHP (Bosch, Makita, Hikoki & Panasonic) en DMM (DeWalt, Milwaukee & Metabo). De lampen worden standaard geleverd met 3 meter H07RN-F 3G1,5mm² en worden gemonteerd op kantelbare standaard VFS.
| Aantal aders | 3 |
| Aderdoorsnede | 1,5 |
| Afmeting | 300x220x380 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Beschermingsklasse | I (op 230V) & III (op 14 tot 20V) |
| Commerciële omschrijving | De Eurolux LED Raptor bouwlamp serie zijn compacte bouwlampen met een dubbele werking, ze werken standaard op 230V maar ook met een accupack (14,4V / 18V of 20V) van uw favoriete merk voor accugereedschap. De bouwlampen zijn onderverdeeld in 2 combi systemen BMHP (Bosch, Makita, Hikoki & Panasonic) en DMM (DeWalt, Milwaukee & Metabo). De lampen worden standaard geleverd met 3 meter H07RN-F 3G1,5mm² en worden gemonteerd op kantelbare standaard VFS. |
| Elektrische veiligheidsklasse | I (op 230V) & III (op 14 tot 20V) |
| Gewicht (kg) | 2,9 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 94054099 |
| Kabellengte | 3 |
| Kantelbaar | Nee |
| Kleur | Zwart / Blauw |
| Kleurechtheid | 80 CRI |
| Kleurtemperatuur | 6500 |
| Kwaliteitskeurmerk | CE |
| Levensduur | 50.000 uur |
| Lichtbron type | SMD LED |
| Lichtstroom (lm) | 1800 Lumen |
| Materiaal | Metaal / Kunststof |
| Merk | Vetec |
| Schakelaar | aan/uit |
| Slagvastheid | IK 08 |
| Stralingshoek | 120 |
| Temperatuurbereik | - 10° tot + 40° C |
| Toepassing 2 | 14,4V|18/20V|18V DeWalt accupacks|18V Milwaukee accupacks|18V Metabo (CAS) accupacks |
| Vermogen | 20 |
| Vermogen (Watt) | 20 |
| Verstelbaar | Ja |