| Aansluiting | Rond |
| Afmeting | L= 1325 mm |
| Breedte (mm) | 320 |
| Brutogewicht (kg) | 2,34 |
| Commerciële omschrijving | Multivent basis dakdoorvoer. Ubbink biedt het unieke MultiVent ventilatieprogramma dat een oplossing biedt voor kwetsbare ruimten, zoals het toilet, de keuken, badkamer, wasmachine opstelruimte en de zolder. Je kunt kiezen uit oplossingen voor natuurlijke, hybride en mechanische ventilatie. MultiVent zorgt voor een gezond binnenklimaat en verhoogt de levensduur van jouw woning en het wooncomfort! |
| Diameter (mm) | 166 |
| Diameter ventilatie | 166 mm |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 18-11-2015 |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht eenheid | st |
| Grondstof materiaal | 25-49% gerecycled |
| Hoogte (mm) | 1322 |
| Intrastatcode | 39259080 |
| Kleur | Zwart |
| Kortingsgroep | VA |
| Lengte (mm) | 1200 |
| Levering | Direct leverbaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. lengte | 1330 mm |
| Nettogewicht (kg) | 2,34 |
| Percentage recyclebaar | 100% |
| Toebehoren | Exclusief schaal |
| Toepassing 2 | Ventilatie |
| Type uitmonding | Kap |
| Uitgebreide toelichting 2 | Lengte bovendaks: 365 mm Lengte onder de schaal: 965 mm |
| Uitgebreide toelichting 3 | De MultiVent dakdoorvoer heeft als eigenschap dat deze altijd trek bevorderend werkt. Onder vrijwel alle weersomstandigheden wordt de lucht vanzelf uit de woning afgevoerd zonder mechanische hulp. Het bovendakse deel is zodanig gemaakt, dat condens niet langs de binnenkant van de pijp naar binnenloopt. De MultiVent kunt u zonder verdere hulpmiddelen toepassen als luchtafvoer voor de badkamer, het toilet en de keuken en is ook inzetbaar als afvoer voor wasdroger. |
| Verpakking | Gerecyclede en/of biobased content 75-99% |
| Vervanger van IBC | 0002210314 |