Volle handvorm- of vormbaksteen eventueel met frog (<20% van het volume), Eurogroep 1
| Afmeting | 210x100x55 mm |
| Brandklasse | A1 |
| Brandklasse norm | EN 13501-1 |
| Brandklasse normnaam | Brandclassificatie van bouwproducten en bouwdelen - Deel 1: Classificatie op grond van resultaten van beproeving van het brandgedrag |
| Breedte (mm) | 100 |
| Dichtheid | 1750 kg/m3 |
| Druksterkte (N/mm2) | ≥ 15 N/mm2 |
| Gehalte actieve oplosbare zouten | S2 |
| Gemiddelde genormaliseerde druksterkte | ≥ 15 N/mm2 |
| Gewicht | 1,8 |
| Gewicht (kg) | 1,8 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 55 |
| Kleur | Rood |
| Lengte (mm) | 210 |
| Levering | Uitsluitend op pallets leverbaar |
| Maatspreidingscategorie | R1 |
| Materiaal | Overig |
| Merk | De Rijswaard |
| Normering / Certificering 1 | Groep Eurocode: 1 |
| Omschrijving brandklasse | Onbrandbaar |
| Omschrijving zonder merk | Vormbak Waalformaat Roodpaars Reno pallet 752 st |
| Tolerantie volumieke massa | D2 |
| Tolerantiecategorie | T2 |
| Type | Vormbak |
| Uitgebreide toelichting 1 | Volle handvorm- of vormbaksteen eventueel met frog (<20% van het volume), Eurogroep 1 |
| Volumieke massa | 1590 kg/m3, D1 (10 %, ± 159 kg/m3) |
| Vormstabiliteit | NPD |
| Vorstbestandheid volgens EN 772-22 | F2 (D) |
| Warmtegeleidingscoëfficient (Lambda-waarde) | 0.40 W/mK (λ10, droog) |
| Waterdampdoorlatendheid (g/m2/dag) | 5-10 |
| Wateropname | ≤ 15 % m/md |
| Wateropzuiging | IW3 [normaal zuigend] |