| Afmeting | 210x100x52 mm |
| Brandklasse | A1 |
| Brandklasse norm | EN 13501-1 |
| Brandklasse normnaam | Brandclassificatie van bouwproducten en bouwdelen - Deel 1: Classificatie op grond van resultaten van beproeving van het brandgedrag |
| Brandwerendheid (min) | 90 |
| Breedte (mm) | 100 |
| Fabriek | Kampen |
| Gewicht (kg) | 2,35 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 52 |
| Kleur | Noors Wit |
| Lengte (mm) | 210 |
| Maatafwijkingsklasse | D2: L en B: -3 mm, +1 mmH: -2 mm, +2 mm |
| Merk | MBI |
| Milieu en Duurzaamheid | vorst-/dooiweerstand (duurzaamheid): voldoet |
| Normering / Certificering 1 | categorie I (NEN-EN 1996-1-1) |
| Normering / Certificering 2 | groep 1 (NEN-EN 1996-1-1) |
| Omschrijving brandklasse | Onbrandbaar |
| Vlakevenwijdigheid | vlakevenwijdigheid < 1,0 mm |
| Vlakheid | vlakheid < 2,0 mm |
| Volumieke massa | Netto droge volumieke massa: 2060 kg/m³ |