Lijmgereedschap kan worden bijgeleverd. Lijmverbruik is excl. 25% morsverlies. Opgegeven lijmverbruik mits verwerkt met een Elbo lijmbak.
| Afmeting | 147,5x150x198 mm |
| Afschuifsterkte | Prestaties: EN 998-2:2010 (Europees beoordelingsdocument volgens volgens NEN-EN 771-3 artikel 5.12) |
| Afwerking | Schoonwerk |
| Brandklasse | A1 |
| Brandklasse norm | EN 13501-1 |
| Brandklasse normnaam | Brandclassificatie van bouwproducten en bouwdelen - Deel 1: Classificatie op grond van resultaten van beproeving van het brandgedrag |
| Breedte (mm) | 150 |
| Bruto droge volumieke massa (kg/m3) | 1650/1550 |
| Buigtreksterkte | Prestaties conform NEN-EN 1052-2 (Europees beoordelingsdocument volgens volgens NEN-EN 771-3 artikel 5.13) |
| CE-markering | Ja |
| Druksterkte | min. 12 N/mm2 |
| Gemiddelde genormaliseerde druksterkte | 20 N/mm2 |
| Gewicht | 8,2 |
| Gewicht (kg) | 8,2 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hechtsterkte | 0,15 N/mm^2 |
| Hoogte (mm) | 198 |
| KOMO keur | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Lengte (mm) | 147,5 |
| Maatafwijkingsklasse | D3 |
| Materiaal | Beton |
| Merk | BIA Beton |
| Netto droge volumieke massa (kg/m3) | 1650 |
| Omschrijving brandklasse | Onbrandbaar |
| Oppervlak | Structuur |
| Overige kenmerken | Lineaire uitzettingscoefficient (per m/6m.K) = 10,1 |
| Thermische kenmerken | Prestaties: NEN-EN 1745 (Europees beoordelingsdocument NEN-EN 771-3 artikel 5.6) |
| Toepassing | T.b.v. tweezijdig schoonwerk t.b.v. (dragende) binnen- en buitenmuren. |
| Toepassing 2 | Schoonwerk - binnen;Schoonwerk - buiten |
| Toepassingsklasse | III (volgens BRL2340) |
| Uitgebreide toelichting 1 | Lijmgereedschap kan worden bijgeleverd. Lijmverbruik is excl. 25% morsverlies. Opgegeven lijmverbruik mits verwerkt met een Elbo lijmbak. |
| Verwerking | Lijmwerk |
| Vlakheid | Max. 2 mm |
| Vochtgedrag 1 | Max 0.6 mm/m¹ (Europees beoordelingsdocument NEN-EN 771-3 artikel 5.9) |
| Vochtgedrag 2 | Prestaties conform EN 1745 (Europees beoordelingsdocument NEN-EN 771-3 artikel 5.10) |
| Volumieke massa | 2000-2200 kg/m3 (prestaties conform NEN-EN 771-3 (Europees beoordelingsdocument NEN-EN 771-3 artikel 5.4.1;5.4.2 en 5.4.3)) |
| Vormkenmerken | Groep 1 steen voor EN 1996-1-1 |
| Vorst-dooi weerstand | F0 (prestaties conform NEN-EN 771-3 (Europees beoordelingsdocument NEN-EN 771-3 artikel 5.7)) |
| Vorstbestandheid volgens EN 772-22 | Overig |
| Warmtegeleidingscoëfficiënt volgens EN 1745 (lambda-10, droog, P=90%) | 0,91 |
| Wateropname | Max 40 g/m2.s (Europees beoordelingsdocument NEN-EN 771-3 artikel 5.8) |