Lengte, breedte en +/- 2 mm. Hoogte +/- 1 mm. Maximaal maatverschil binnen een partij is 2 mm Waterdampdiffusiecoefficient 5/10, Hechtsterkte metselmortel, ≥ 0,15 N/mm2, Hechtsterkte lijmmortel ≥ 0,30 N/mm2 Aanvaarbaar percentage breuk 2%
| Aantal per m² | 33,3 |
| Afmeting | 214x98x297 mm |
| Brandveiligheid | Euroklasse A1 |
| Breedte (mm) | 214 |
| Druksterkte | CS 12 |
| Gewicht | 11 |
| Gewicht (kg) | 11 |
| Gewicht 2 (kg) | 990 |
| Gewicht eenheid | st |
| Gewicht eenheid 2 | pallet |
| Hoogte (mm) | 98 |
| Kleur | Wit |
| Lengte (mm) | 297 |
| Levering | Uit voorraad |
| Materiaal | Kalkzandsteen |
| Merk | MAKZ Kalkzandsteen |
| Overige kenmerken | 15,2 kg lijm per m2 |
| Toepassing | binnenmuurproduct voor toepassingen in dragende en niet dragende binnenspouwbladen en wandconstructies |
| Uitgebreide toelichting 1 | Lengte, breedte en +/- 2 mm. Hoogte +/- 1 mm. Maximaal maatverschil binnen een partij is 2 mm |
| Uitgebreide toelichting 3 | Waterdampdiffusiecoefficient 5/10, Hechtsterkte metselmortel, ≥ 0,15 N/mm2, Hechtsterkte lijmmortel ≥ 0,30 N/mm2 |
| Uitgebreide toelichting 4 | Aanvaarbaar percentage breuk 2% |
| Verwerking | Lijmblokken kunnen zowel met de hand als met de bouwkraan worden geopperd, afhankelijk van het gewicht en de situatie |
| Volumieke massa | 1650-1900 kg/m3 |
| Warmtegeleidingscoëfficiënt volgens EN 1745 (lambda-10, droog, P=90%) | 0,36 |