Bevestiging op de onderste (staande) panlat of onderpanprofiel
| Afmeting | L= 1000 mm |
| Breedte (mm) | 67 |
| Brutogewicht (kg) | 0,05 |
| Commerciële omschrijving | De vogelschroot weert vogels en klein ongedierte uit de dakspouw. De vogelschroot voldoet aan de eisen van het Bouwbesluit. |
| Dekkende lengte | 100 cm |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 18-11-2015 |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 15 |
| Intrastatcode | 39259080 |
| Kleur | Zwart |
| Kortingsgroep | BH |
| Lengte (mm) | 1000 |
| Levering | Direct leverbaar |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. lengte | 1000 mm |
| Nettogewicht (kg) | 0,05 |
| Toepassing 2 | Gemiddelde dakpannen |
| Uitgebreide toelichting 1 | bevestiging op de onderste (staande) panlat of onderpanprofiel |
| Uitgebreide toelichting 2 | Hoogte kam: 55 mm |