Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Door deze combinatie ontstaat een elegant verticaal lijnenspel op het dak. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen geven dan ook een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling.
| Aantal per m² | 17 |
| Aantal per vierkante meter | 17 |
| Alternatieve artikelcode | 11730016ST |
| Breedte (mm) | 237 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 237 |
| Dekkende breedte (mm) | 237 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 2,26 |
| Gewicht (kg) | 291,54 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Blauw |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 706 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 304 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 248 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 248 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 248 - 248 |
| Panmodel | TdN 44 |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Door deze combinatie ontstaat een elegant verticaal lijnenspel op het dak. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen geven dan ook een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling. |
| Verbruik | 21 st/m² |
| Vorm | Pan met zachte golving |