| Alternatieve artikelcode | 11733016ST |
| Breedte (mm) | 293 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 293 |
| Dekkende breedte (mm) | 293 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Gewicht | 3,19 |
| Kleur | Vieilli Blauw |
| Kleurcode [GPC] | 714 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 367 |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 308 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 308 - 308 |
| Panmodel | OVH Klassiek |
| Productiemethode | Geperst |
| Vorm | Holle pan |