De Oude Holle is een gegolfde pan zonder sluitingen. Dit model heeft een mooie welvende goot die het dak een onderscheidende uitstraling geeft. Voor afwerking linker zijkant dakschild, niet naast dakdoorbrekingen.
| Aantal per m² | 14 |
| Aantal per vierkante meter | 14 |
| Alternatieve artikelcode | 11730216ST |
| Breedte (mm) | 280 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 280 |
| Dekkende breedte (mm) | 280 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 3,28 |
| Gewicht (kg) | 262,4 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Blauw |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 706 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 355 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 281 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 281 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 281 - 281 |
| Panmodel | Oude Holle 451 |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | De Oude Holle is een gegolfde pan zonder sluitingen. Dit model heeft een mooie welvende goot die het dak een onderscheidende uitstraling geeft. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Voor afwerking linker zijkant dakschild, niet naast dakdoorbrekingen. |
| Verbruik | 18 st/m² |
| Vorm | Holle pan |