| Aantal per m² | 14,9-15,9 |
| Aantal per vierkante meter | 14,9-15,9 |
| Alternatieve artikelcode | 11720900ST |
| Breedte (mm) | 269 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 216 - 223 |
| Dekkende breedte | 216 |
| Dekkende breedte (mm) | 216 - 223 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Gewicht | 2,75 |
| Gewicht (kg) | 1078,272 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Antraciet-leikleur |
| Kleurcategorie | Mat |
| Kleurcode [GPC] | 703 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 379 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Max. aantal per m² | 15,9 |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 14,9 |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 288 mm |
| Nabewerking | Engobe |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 288 - 308 |
| Panmodel | VHV Vario |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Geprofileerd / hol |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitvoering | Dakpan |
| Vervangen door IBC | 0004798342 |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |