| Alternatieve artikelcode | 11730040ST |
| Breedte (mm) | 221 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte (mm) | 195 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Gewicht | 1,82 |
| Gewicht (kg) | 116,48 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Blauw |
| Kleurcode [GPC] | 706 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 304 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 248 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 248 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 248 - 248 |
| Panmodel | TdN 44 |
| Productiemethode | Geperst |
| Vorm | Pan met zachte golving |