| Aantal per m² | 15,9-15,9 |
| Aantal per vierkante meter | 15,9-15,9 |
| Alternatieve artikelcode | 11733000ST |
| Breedte (mm) | 267 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 204 - 204 |
| Dekkende breedte (mm) | 204 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Gewicht | 2,46 |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Vieilli Blauw |
| Kleurcategorie | Genuanceerd |
| Kleurcode [GPC] | 714 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 367 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Max. aantal per m² | 15,9 |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 15,9 |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 308 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 308 - 308 |
| Panmodel | OVH Klassiek |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Geprofileerd / hol |
| Rekeneenheid aantal | 1000 |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitvoering | Dakpan |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |