Kenmerkend voor deze pan is de licht gebogen goot die harmonisch overgaat in een mooi golvende wel. Deze pan geeft aan het dakvlak een golvend uiterlijk.
| Aantal per m² | 16 |
| Alternatieve artikelcode | 11734417ST |
| Breedte (mm) | 261 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 218 |
| Dekkende breedte (mm) | 218 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 3,27 |
| Gewicht (kg) | 202,74 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcategorie | Satinet |
| Kleurcode [GPC] | 746 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 371 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 288 mm |
| Nabewerking | Smoren | Engobe |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 288 - 308 |
| Panmodel | VHV Klassiek |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | Kenmerkend voor deze pan is de licht gebogen goot die harmonisch overgaat in een mooi golvende wel. Deze pan geeft aan het dakvlak een golvend uiterlijk. |
| Uitvoering | Hele onderpan |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |