| Alternatieve artikelcode | 11730324ST |
| Breedte (mm) | 334 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte (mm) | 334 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Gewicht | 1,87 |
| Kleur | Blauw |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 706 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 230 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 230 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 230 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 230 - 230 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Sluiting | Overig |
| Uitvoering | Overig |
| Vorm | Andere |