| Alternatieve artikelcode | 12842403ST |
| Benor-label | Ja |
| Breedte (mm) | 280 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 230 |
| Dekkende breedte (mm) | 230 mm |
| Fabriek | Pottelberg |
| Geschikt voor halfronde vorst | Ja |
| Gewicht | 3,19 |
| Gewicht (kg) | 191,4 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Hoogte (mm) | 230 |
| KOMO-keur | Ja |
| Kleur | Antraciet |
| Kleurcode [GPC] | 736 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | BE |
| Lengte (mm) | 240 |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 240 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 240 mm |
| Nabewerking | Geen |
| Normering / Certificering 1 | ISO 9001 | ISO 50001 | ISO 14001 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 225 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitvoering | Overig |
| Vorm | Andere |