De PE ondervorst beschermt de constructie tegen inregenen en zorgt voor voldoende ventilatie ter plaatse van de nok. Het grote voordeel van dit specifieke product is dat het in alle weersomstandigheden aangebracht kan worden omdat het geen kleeflaag heeft. De PE ondervorst 118 mm is voor panvormen zoals Opnieuw Verbeterde Holle en Romaans geschikt en de 95 mm is geschikt voor alle betonpannen.
| Afmeting | L= 900 mm |
| Breedte (mm) | 118 |
| Brutogewicht (kg) | 0,25 |
| Commerciële omschrijving | De PE ondervorst beschermt de constructie tegen inregenen en zorgt voor voldoende ventilatie ter plaatse van de nok. Het grote voordeel van dit specifieke product is dat het in alle weersomstandigheden aangebracht kan worden omdat het geen kleeflaag heeft. De PE ondervorst 118 mm is voor panvormen zoals Opnieuw Verbeterde Holle en Romaans geschikt en de 95 mm is geschikt voor alle betonpannen. |
| Dekkende lengte | 90 cm |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 18-11-2015 |
| Garantie | 2 jaar |
| Geografische herkomst | Nederland |
| Gewicht eenheid | st |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte (mm) | 111 |
| Intrastatcode | 39259080 |
| Kleur | Terracotta |
| Kleur [ETIM] | Rood |
| Kortingsgroep | BH |
| Lengte (mm) | 900 |
| Levering | Direct leverbaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. lengte | 900 mm |
| Merk | Ubbink |
| Nettogewicht (kg) | 0,25 |
| Percentage recyclebaar | ja |
| Toepassing | Eenvoudig te verwerken ondervorst voor droge nokconstructies, in 2 versies (95 mm en 118 mm). |
| Toepassing | Ondervorst |
| Toepassing 2 | Dakpan hoge golf |
| Uitgebreide toelichting 1 | Bevestiging op de ruiter |
| Uitgebreide toelichting 2 | Ventilatie-opening: 130 cm2 totaal per meter |
| Verpakking | Gerecyclede en/of biobased content 75-99% |