| Alternatieve artikelcode | 11721004ST |
| Breedte (mm) | 290 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte (mm) | 225 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Gewicht | 4,368 |
| Gewicht (kg) | 209,664 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Vieilli Rood |
| Kleurcode [GPC] | 878 |
| Kleurgroep | Roodtinten |
| Kleurgroepcode | RED00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 450 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 415 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 415 mm |
| Nabewerking | Geen |
| Panlatafstand | 415 - 415 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitvoering | Halfronde hoekkepervorst |
| Vorm | Andere |