| Alternatieve artikelcode | 11732403ST |
| Breedte (mm) | 290 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte (mm) | 225 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Gewicht | 4,06 |
| Gewicht (kg) | 219,24 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcategorie | Satinet |
| Kleurcode [GPC] | 746 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 380 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 260 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 260 mm |
| Nabewerking | Smoren | Engobe |
| Panlatafstand | 260 - 260 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitvoering | Halfronde vorst |
| Vorm | Andere |