| Alternatieve artikelcode | 11724201ST |
| Breedte (mm) | 290 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte (mm) | 225 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Gewicht | 3,6 |
| Kleur | Antraciet-leikleur |
| Kleurcategorie | Mat |
| Kleurcode [GPC] | 703 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 370 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 330 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 330 mm |
| Panlatafstand | 330 - 330 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitvoering | Halfronde vorst |
| Vervangen door IBC | 0004798358 |
| Vorm | Andere |