Halfronde vorsten, met een halfcylindrische doorsnede, waarbij de opening tussen het panprofiel en de vorst moet worden dichtgezet. Halfronde vorsten kunnen in de lengterichting een ventilatievoorziening hebben. Voor alle typen nokvorsten zijn er begin- en eindvorsten.
| Alternatieve artikelcode | 12840409ST |
| Benor-label | Ja |
| Breedte (mm) | 280 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 230 - 230 |
| Dekkende breedte (mm) | 230 mm |
| Fabriek | Pottelberg |
| Gewicht | 3,85 |
| Gewicht (kg) | 266,4 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Hoogte (mm) | 230 |
| KOMO-keur | Ja |
| Kleur | Antraciet |
| Kleurcode [GPC] | 736 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | BE |
| Lengte (mm) | 335 |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 335 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 335 mm |
| Nabewerking | Geen |
| Normering / Certificering 1 | ISO 9001 | ISO 50001 | ISO 14001 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 335 - 335 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | Halfronde vorsten, met een halfcylindrische doorsnede, waarbij de opening tussen het panprofiel en de vorst moet worden dichtgezet. Halfronde vorsten kunnen in de lengterichting een ventilatievoorziening hebben. Voor alle typen nokvorsten zijn er begin- en eindvorsten. |
| Uitvoering | Halfronde vorst |
| Vervangen door IBC | 0004799497 |
| Vorm | Andere |