Halfronde vorsten, met een halfcylindrische doorsnede, waarbij de opening tussen het panprofiel en de vorst moet worden dichtgezet. Halfronde vorsten kunnen in de lengterichting een ventilatievoorziening hebben. Voor alle typen nokvorsten zijn er begin- en eindvorsten.
| Alternatieve artikelcode | 11737426ST |
| Breedte (mm) | 265 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte (mm) | 185 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Gewicht | 3,33 |
| Gewicht (kg) | 189,81 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcategorie | Satinet |
| Kleurcode [GPC] | 746 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 375 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 335 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 335 mm |
| Nabewerking | Smoren | Engobe |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 335 - 335 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | Halfronde vorsten, met een halfcylindrische doorsnede, waarbij de opening tussen het panprofiel en de vorst moet worden dichtgezet. Halfronde vorsten kunnen in de lengterichting een ventilatievoorziening hebben. Voor alle typen nokvorsten zijn er begin- en eindvorsten. |
| Uitvoering | Halfronde vorst |
| Vorm | Andere |