Met bijzondere vorsten maakt u het dak helemaal af. Ze zetten mooie accenten, scherpe geraffineerde details aan of benadrukken verleidelijke rondingen. Voor alle typen nokvorsten zijn er begin- en eindvorsten. Speciaal gemaakt op bestelling = afnameverplichting.
| Alternatieve artikelcode | 11737143ST |
| Breedte (mm) | 290 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte (mm) | 200 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Gewicht | 4,94 |
| Kleur | Blauw |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 706 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 370 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 370 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 370 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 370 - 370 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Sluiting | Eind |
| Uitgebreide toelichting 1 | Met bijzondere vorsten maakt u het dak helemaal af. Ze zetten mooie accenten, scherpe geraffineerde details aan of benadrukken verleidelijke rondingen. Voor alle typen nokvorsten zijn er begin- en eindvorsten. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Speciaal gemaakt op bestelling = afnameverplichting. |
| Uitvoering | Platte vorst |
| Vervangen door IBC | 0004799895 |
| Vorm | Andere |