Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Door deze combinatie ontstaat een elegant verticaal lijnenspel op het dak. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen geven dan ook een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling.
| Aantal per m² | 21 |
| Alternatieve artikelcode | 11730020ST |
| Breedte (mm) | 221 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 195 |
| Dekkende breedte (mm) | 195 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 1,66 |
| Gewicht (kg) | 149,4 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Gezaagd model | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 706 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 206 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 150 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 150 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 150 - 150 |
| Panmodel | TdN 44 |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | Het rechte gedeelte van deze dakpan is voorzien van een ronde wel. Door deze combinatie ontstaat een elegant verticaal lijnenspel op het dak. Daken gedekt met Tuile du Nord dakpannen geven dan ook een tijdloze, evenwichtige en rustige uitstraling. |
| Uitvoering | Hele knikpan |
| Vorm | Pan met zachte golving |