De VHV Vario dakpan is een typisch Hollands dakpanmodel. Kenmerkend voor het VHV-model zijn de wenkbrauwen die zorgen voor extra watergeleiding. De licht gebogen goot gaat harmonisch over in een golvende wel die aan de voorzijde is afgerond. Het slimme ontwerp van de wel, helpt vuilopeenhoping in de zijsluiting te voorkomen. De VHV Vario dakpan is variabel in verwerking in de lengte en breedte, dat maakt deze dakpan bij uitstek geschikt voor nieuwbouw én renovatie. De VHV Vario is namelijk op elke stramienmaat met hele dakpannen in te dekken.
| Aantal per m² | 14,9-15,9 |
| Aantal per vierkante meter | 16,1 |
| Alternatieve artikelcode | 11725600ST |
| Breedte (mm) | 269 |
| Code productiemethode | PR |
| Commerciële omschrijving | De VHV Vario dakpan is een typisch Hollands dakpanmodel. Kenmerkend voor het VHV-model zijn de wenkbrauwen die zorgen voor extra watergeleiding. De licht gebogen goot gaat harmonisch over in een golvende wel die aan de voorzijde is afgerond. Het slimme ontwerp van de wel, helpt vuilopeenhoping in de zijsluiting te voorkomen. De VHV Vario dakpan is variabel in verwerking in de lengte en breedte, dat maakt deze dakpan bij uitstek geschikt voor nieuwbouw én renovatie. De VHV Vario is namelijk op elke stramienmaat met hele dakpannen in te dekken. |
| DUBOkeur | Ja |
| Dekkende breedte | 216 - 223 |
| Dekkende breedte (mm) | 216 - 223 |
| Fabriek | Deest |
| Gewicht | 2,75 |
| Gewicht (kg) | 1098,24 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Nachtblauw |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode | 638 |
| Kleurcode [GPC] | 638 |
| Kleurgroep | Blauwtinten |
| Kleurgroepcode | BLU00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 379 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Max. aantal per m² | 15,9 |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 14,9 |
| Min. dakhelling | 25 |
| Min. dekkende breedte | 216 mm |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 288 mm |
| Nabewerking | Glazuur |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 308 |
| Panmodel | VHV Vario |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Geprofileerd / hol |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitvoering | Dakpan |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |