| Dekkende breedte (mm) | 300 mm |
| Fabriek | Gartrop |
| Gewicht (kg) | 4,5 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 68101910 |
| Kleur | Rood rustiek |
| Kleurcode | (315) |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | Beton |
| Maximale latafstand | 345 mm |
| Merk | Nelskamp |
| Minimale dakhelling (gr) | 22 |
| Minimale latafstand | 314 mm |
| Verbruik | 9,7 pannen/m2 min. 10,6 pannen/m2 max. |