| Breedte (mm) | 253 |
| Dekkende breedte (mm) | 214 mm |
| Fabriek | Unsleben |
| Gewicht (kg) | 3,8 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 69051000 |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcode | (765) |
| Land van herkomst | DE |
| Lengte (mm) | 438 |
| Materiaal | Keramiek |
| Maximale latafstand | 365 mm |
| Merk | Nelskamp |
| Minimale dakhelling (gr) | 30 |
| Minimale latafstand | 310 mm |
| Oppervlak | Engobe |
| Verbruik | 12,8 pannen/m2 min. 15,1 pannen/m2 max. |