De OVH Vario zorgt voor een gracieus golvend dak. Dankzij de variabele verwerking kan de OVH Vario elke bestaande OVH vervangen. Dat maakt de dakpan uitermate geschikt voor ieder renovatieproject. En met de variabele breedte is de OVH Vario ook op elke stramienmaat in te dekken. Dat maakt deze pan perfect bruikbaar voor nieuwbouw.
| Aantal per m² | 15,3-16,4 |
| Aantal per vierkante meter | 16,4 |
| Alternatieve artikelcode | 11726200ST |
| Breedte (mm) | 256 |
| Code productiemethode | PR |
| Commerciële omschrijving | De OVH Vario zorgt voor een gracieus golvend dak. Dankzij de variabele verwerking kan de OVH Vario elke bestaande OVH vervangen. Dat maakt de dakpan uitermate geschikt voor ieder renovatieproject. En met de variabele breedte is de OVH Vario ook op elke stramienmaat in te dekken. Dat maakt deze pan perfect bruikbaar voor nieuwbouw. |
| Dekkende breedte | 200 - 204 |
| Dekkende breedte (mm) | 200 - 204 |
| Fabriek | Deest |
| Garantie | 30 jaar garantie |
| Gewicht | 2,45 |
| Gewicht (kg) | 963,144 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Rustiek |
| Kleurcategorie | Genuanceerd |
| Kleurcode | 872 |
| Kleurcode [GPC] | 872 |
| Kleurgroep | Bruin |
| Kleurgroepcode | BRO00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 382 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Max. aantal per m² | 16,4 |
| Maximale latafstand | 320 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 15,3 |
| Min. dakhelling | 25 |
| Min. dekkende breedte | 200 mm |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 305 mm |
| Nabewerking | Engobe |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 320 |
| Panmodel | OVH Vario |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Geprofileerd / hol |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitvoering | Dakpan |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |