De OVH heeft een diepe goot en een ver doorgetrokken wel die over de zijsluiting van de naastgelegen pan valt. De OVH heeft een opvallend dunne onderkant. Deze pan geeft aan het dakvlak een golvend uiterlijk.
| Aantal per m² | 15,9-15,9 |
| Aantal per vierkante meter | 15,9-15,9 |
| Alternatieve artikelcode | 11722000ST |
| Breedte (mm) | 267 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 204 - 204 |
| Dekkende breedte | 204 |
| Dekkende breedte (mm) | 204 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 2,75 |
| Gewicht (kg) | 1039,5 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Natuurrood |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 600 |
| Kleurgroep | Roodtinten |
| Kleurgroepcode | RED00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 367 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Max. aantal per m² | 15,9 |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 15,9 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 308 mm |
| Nabewerking | Geen |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Oppervlak | Glad |
| Panlatafstand | 308 - 308 |
| Panmodel | OVH Klassiek |
| Pantype | hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Geprofileerd / hol |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitgebreide toelichting 1 | De OVH heeft een diepe goot en een ver doorgetrokken wel die over de zijsluiting van de naastgelegen pan valt. De OVH heeft een opvallend dunne onderkant. Deze pan geeft aan het dakvlak een golvend uiterlijk. |
| Uitvoering | Dakpan |
| Verbruik | 15,9 st/m² |
| Vorm | Holle pan |