De Madura is een grootformaat keramische holle pan met een licht gebogen goot. Daar dit panmodel modulair verwerkbaar is leent het zich uitstekend voor zowel renovatie als grootschalige (project)bouw. Het grootformaat en de variabele verwerking maakt de Madura zeer snel verwerkbaar.
| Aantal per m² | 11,3-12,8 |
| Aantal per vierkante meter | 12,8 |
| Alternatieve artikelcode | 11745100ST |
| Breedte (mm) | 287 |
| Code productiemethode | PR |
| Commerciële omschrijving | De Madura is een grootformaat keramische holle pan met een licht gebogen goot. Daar dit panmodel modulair verwerkbaar is leent het zich uitstekend voor zowel renovatie als grootschalige (project)bouw. Het grootformaat en de variabele verwerking maakt de Madura zeer snel verwerkbaar. |
| Dekkende breedte | 234 - 240 |
| Dekkende breedte (mm) | 234 - 240 |
| Fabriek | Narvik Tegelen |
| Garantie | 30 jaar garantie |
| Gewicht | 3,4 |
| Gewicht (kg) | 849,6 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Vulkaanzwart edel engobe |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode | 755 |
| Kleurcode [GPC] | 755 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 457 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Max. aantal per m² | 12,8 |
| Maximale latafstand | 370 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 11,3 |
| Min. dakhelling | 25 |
| Min. dekkende breedte | 234 mm |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 335 mm |
| Nabewerking | Edel-engobe |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 370 |
| Panmodel | Madura |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Geprofileerd / hol |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitvoering | Dakpan |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |