Door de variabele latafstand van 327 - 363 mm is deze universeel inzetbaar en direct geschikt voor de renovatiemarkt. Een dak met betondakpannen is hiermee is de meeste gevallen te vervangen zonder de latafstand aan te passen.
| Breedte (mm) | 286 |
| Dekkende breedte (mm) | 235 mm |
| Fabriek | Unsleben |
| Gewicht (kg) | 3,9 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 69051000 |
| Kleur | Kersenrood |
| Kleurcode | (705) |
| Land van herkomst | DE |
| Lengte (mm) | 457 |
| Materiaal | Keramiek |
| Maximale latafstand | 363 mm |
| Merk | Nelskamp |
| Minimale dakhelling (gr) | 22 |
| Minimale latafstand | 327 mm |
| Oppervlak | Verglaasd |
| Uitgebreide toelichting 1 | Door de variabele latafstand van 327 - 363 mm is deze universeel inzetbaar en direct geschikt voor de renovatiemarkt. Een dak met betondakpannen is hiermee is de meeste gevallen te vervangen zonder de latafstand aan te passen. |
| Verbruik | 11,7 pannen/m2 min. 13 pannen/m2 max. |