De OVH heeft een diepe goot en een ver doorgetrokken wel die over de zijsluiting van de naastgelegen pan valt. De OVH heeft een opvallend dunne onderkant. Deze pan geeft aan het dakvlak een golvend uiterlijk.
| Aantal per m² | 25 |
| Aantal per vierkante meter | 25 |
| Alternatieve artikelcode | 11722014ST |
| Breedte (mm) | 195 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 130 |
| Dekkende breedte (mm) | 130 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Gewicht | 2,402 |
| Gewicht (kg) | 576,48 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Natuurrood |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 600 |
| Kleurgroep | Roodtinten |
| Kleurgroepcode | RED00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 367 |
| Materiaal | Keramiek |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 308 mm |
| Nabewerking | Geen |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panmodel | OVH Klassiek |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | De OVH heeft een diepe goot en een ver doorgetrokken wel die over de zijsluiting van de naastgelegen pan valt. De OVH heeft een opvallend dunne onderkant. Deze pan geeft aan het dakvlak een golvend uiterlijk. |
| Vorm | Holle pan |