| Breedte (mm) | 237 |
| Dekkende breedte (mm) | 215 mm |
| Fabriek | Unsleben |
| Gewicht (kg) | 5,2 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 69051000 |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcode | (765) |
| Land van herkomst | DE |
| Lengte (mm) | 438 |
| Materiaal | Keramiek |
| Maximale latafstand | 365 mm |
| Merk | Nelskamp |
| Minimale latafstand | 310 mm |
| Oppervlak | Engobe |