| Alternatieve artikelcode | 11722505ST |
| Breedte (mm) | 293 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 253 |
| Dekkende breedte (mm) | 253 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Gewicht | 4,945 |
| Gewicht (kg) | 158,24 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Vieilli Rood |
| Kleurcode [GPC] | 878 |
| Kleurgroep | Roodtinten |
| Kleurgroepcode | RED00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 367 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 308 mm |
| Nabewerking | Geen |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 308 - 308 |
| Panmodel | OVH Klassiek |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Type | Gevelpan |
| Uitvoering | Links |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |