De Oude Holle is een gegolfde pan zonder sluitingen. Dit model heeft een mooie welvende goot die het dak een onderscheidende uitstraling geeft.
| Alternatieve artikelcode | 11730605ST |
| Breedte (mm) | 285 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 224 |
| Dekkende breedte (mm) | 224 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 4,9 |
| Gewicht (kg) | 196 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Vieilli Blauw |
| Kleurcategorie | Genuanceerd |
| Kleurcode [GPC] | 714 |
| Kleurgroep | Grijstinten |
| Kleurgroepcode | GRY00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 348 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 277 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 277 mm |
| Nabewerking | Smoren |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 277 - 277 |
| Panmodel | Oude Holle 451 |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Type | Gevelpan |
| Uitgebreide toelichting 1 | De Oude Holle is een gegolfde pan zonder sluitingen. Dit model heeft een mooie welvende goot die het dak een onderscheidende uitstraling geeft. |
| Uitvoering | Links |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |